ПРЕЗИДЕНТ – Смірнов Антон Сергійович, доцент, кандидат медичних наук за спеціальністю «Патологічна фізіологія»

Магістр за спеціальністю «Державне управління та адміністрування»,
Магістр за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини»,
Бакалавр за спеціальністю «Правознавство»,
Почесний президент ГО Бійцівський клуб «Авангард»

Народився 11 квітня 1991 року у місті Луганськ.
У 2008 році пов’язав своє життя із медициною, вступивши до Державного закладу “Луганський державний медичний університет” на медичний факультет.
Паралельно в 2009 році розпочав навчання на юридичному факультеті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. На початку 2012 року почав кар‘єру фінансового директора консалтингової компанії в сфері міжнародної освіти. У 2013 році в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля отримав ступінь бакалавра за спеціальністю «Правознавство», у 2014 році закінчив «Луганський державний медичний університет» за спеціальністю «Лікувальна справа».
У зв’язку з подіями на сході України в 2014 році, залишив місто Луганськ та зайнявся відбудовою Луганського державного медичного університету, переміщеного до міста Рубіжне. На посаді заступника декана опікувався проблемами міжнародного визнання, набору та навчання іноземних студентів.
В лютому 2018 року в Харківському національному медичному університеті захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Патологічна фізіологія».
В квітні 2018 увійшов до консультативно-дорадчого органу «Рада ректорів переміщених закладів вищої освіти» при МОН в якості секретаря ради.
У 2020 році в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля отримав ступінь магістра за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні економічні відносини».
У 2021 року звільнився з Луганського державного медичного університету та приступив до роботи в Київському Медичному Університеті на посаді доцента.
З листопада 2021 року – президент Харківського інституту медицини та біомедичних наук.
Має 59 наукових публікацій та 6 патентів на корисну модель.
Наукова робота пов’язана як з дослідженнями в сфері патологічної фізіології, так і в сфері правознавства.
Окрім професійної діяльності в галузі медицини та освіти, Антон Смірнов є засновником та власником приватних підприємств в сфері консалтингу, сільського господарства та палива. З радістю приділяє увагу громадській діяльності та розвитку спорту. Зокрема, в 2017 році за його підтримки було створено Громадську Організацію «Бійцівський клуб «Авангард» у місті Харків. Сьогодні в БК «Авангард» проходять підготовку з різних видів спорту як професійні бійці та спортсмени, так і аматори та діти. Наразі Антон Сергійович є почесним президентом цієї організації, а спортсмени БК Авангард беруть участь та посідають призові місця в турнірах та чемпіонатах різного рівня з боксу, тайського боксу та MMA.

Віце-президент – Капустін Олексій Олександрович

Народився 07 серпня 1983 року у місті Луганськ, навчався у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна за спеціальністю «Переклад» (французька та англійська мови) та Луганському національному аграрному університеті за спеціальностями «Економічна кібернетика» та «Облік і оподаткування».
3 2009 року працював у Луганському національному аграрному університеті на посадах заступника начальника Департаменту міжнародної діяльності, завідувача підготовчого відділення для іноземних громадян.
У зв'язку з подіями на сході України у 2014 році, залишив місто Луганськ та займався відбудовою переміщеного до міста Харків Луганського національного аграрного університету. З 2015 по 2019 обіймав посаду завідувача навчального відділу та керував міжнародною діяльністю закладу. За час роботи в закладі нагороджений подяками ХОДА та МОН України.
У 2019-2021 роках, працював у Харківському національному аграрному університеті в Інституті міжнародної освіти та підвищення кваліфікації, відповідаючи за навчання іноземних громадян.
З грудня 2021 року - заступник ректора, а з липня 2022 року - віце-президент Харківського інститут медицини та біомедичних наук. Основними напрямами діяльності є функціонування та розвиток Інституту в цілому.

Голова вченої ради – Остапенко Вікторія Миколаївна, кандидат медичних наук, доцент

Кандидат медичних наук, член Асоціації анестезіологів України, Європейської асоціації анестезіологів, лікар-анестезіолог вищої категорії обласної клінічної лікарні, головний експерт за спеціальністю «Анестезіологія» Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.
Остапенко Вікторія Миколаївна народилась в Харківській області, закінчила Харківський державний медичний університет в 1998 році. В 2004-2006 рр. навчалась в Харківській медичній академії післядипломної освіти, захистила дипломну роботу на тему «Ринкова модель організації охорони здоров’я, ії переваги і недоліки на прикладі проекту TASIS в Золочівському районі Харківської області, отримала спеціальність «Менеджмент організацій в охороні здоров’я».
Захистила кандидатську дисертацію на тему «Проблеми мікробіологічного обґрунтування принципу створення комплексних антимікробних препаратів з упереджувальними властивостями щодо формування антибіотикорезистентності».
Вікторія Миколаївна є автором 9 наукових робіт, з них 5 було надруковано у фахових виданнях, рекомендованих ВАК України, подані дві заявки на деклараційний патент на винахід та корисну модель. Не полишає осторонь і клінічної діяльності, лікуючи пацієнтів та надаючи експертну консультативну допомогу колегам.

Керівник центру симуляційного навчання – Гончарова Наталя Миколаївна,
доктор медичних наук, професор за спеціальністю “Хірургія”, лікар-хірург вищої категорії

магістр за спеціальністю “Педагогіка вищої школи”
магістр за спеціальністю “Управління навчальним закладом”
магістр за спеціальністю “Менеджмент організацій і адміністрування”
магістр за спеціальністю “Філологія”, германські мови та літератури (переклад включно), освітня програма “Мова і література (англійська)”

Наталя Миколаївна народилась у 1983 році, у 2006 році закінчила Харківський державний медичний університет. У 2009 році закінчила інтернатуру за фахом “Хірургія”, у 2012 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: “Особливості хірургічного лікування ускладнених форм хронічного панкреатиту з урахуванням якості життя хворих”. У 2018 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук на тему: “Діагностика та хірургічне лікування ускладнених псевдокіст підшлункової залози”.
У 2016 р. закінчила магістратуру в Український інженерно-педагогічній академії за спеціальністю “Педагогіка вищої школи”, здобула кваліфікацію - викладач університетів та вищих навчальних закладів.
У 2017 р. закінчила магістратуру в Український інженерно-педагогічній академії за спеціальністю “Управління навчальним закладом”, здобула кваліфікацію -керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).
У 2018 році пройшла стажування у Вищій школі бізнесу National–Louis University «Організація дидактичного процесу, навчальних програм, інноваційних технологій та наукової роботи», Новий Сонч, Польща.
18.12.2018 р. присвоєне звання доцента кафедри хірургії.
У 2019 р. закінчила магістратуру у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна, за спеціальністю “Філологія”, спеціалізація - германські мови та літератури (переклад включно), освітня програма “Мова і література (англійська)”.
У 2019 р. пройшла стажування у Вищій школі міжнародних відносин та комунікацій в Хельмі «Європейські критерії оцінки програм і стандартів якості оцінювання –польські досягнення», Хельм, Польща,
У 2021 році закінчила магістратуру в Українській інженерно-педагогічній академії за освітньою програмою - менеджмент організацій і адміністрування, спеціальність “Менеджмент”, здобула кваліфікацію - магістр з управління та адміністрування.
У 2023 р. пройшла стажування в Інституті Науково-дослідному Люблінського науково-технологічного парку, м. Люблін (Республіка Польща), «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського союзу та Україні», Люблін, Польща.
Є автором 251 наукової роботи: 157 наукових статей та тез у фахових виданнях України та зарубіжних країн, у тому числі 6 з яких цитуються у базі Scopus, 27 патентів України на корисну модель, 2 патентів України на винахід, 2 інформаційних листів, 1 методичних рекомендацій для практичної ланки охорони здоров’я, 1 монографії, 1 підручника, 2 навчальних посібників та 9 методичних вказівок для студентів, які навчаються англійською мовою.

Начальник навчального відділу – Абдуллаєва Тетяна Василівна

Народилась 24 серпня 1963 року у місті Харків. Закінчила Харківський юридичний інститут ім. Ф.Е. Дзержинського та Харківський інститут радіоелектроніки ім. академіка М.К.Янгеля.
Працювала у Ленінському районному суді міста Харкова.
У 2008 - 2020 роках працювала у Харківському національному медичному університеті на посаді фахівця з організації навчального процесу.
З жовтня 2020 року – експерт з організації навчального процесу, а з грудня 2021 року – начальник навчального відділу Харківського інституту медицини та біомедичних наук.
Основними напрямами діяльності є планування та організація освітнього процесу, забезпечення реалізації освітніх програм, контроль за ефективністю та якістю освітнього процесу.