value

Клінічні бази

viber_image_2021-10-29_18-18-47-540

Основна мета:

Висококваліфікований викладацько-професорський склад, індивідуальний підхід до кожного здобувача вищої освіти, добра матеріально-технічна база, використання сучасних новітніх освітніх технологій, що забезпечують високу якість медичної освіти у Харківському інституті медицини та міобедичних наук.

Підготовка висококваліфікованих фахівців для системи охорони здоров'я України і світу завдяки надання якісних освітніх послуг, дотримання високих стандартів у викладанні, науковій і професійній діяльності.

Створення для здобувачів вищої освіти умов для саморозвитку і самореалізації, що є запорукою формування високоосвічених, вільних, демократичних і свідомих людей.

Освітня діяльність ХІМБН реалізується з дотриманням наступних принципів:

- Гарантована висока якість, яка забезпечує конкурентоспроможность.

- Активний синтез процесів навчання, лікувальної та науково-дослідної роботи.

- Узгодженість освітньо-професійної програми із міжнародними класифікаціями та стандартами вищої медичної освіти.

- Партнерський взаємозв’язок із українськими та закордонними освітніми, науковими закладами та установами.

- Вільний доступ до книжкового фонду наукової, навчально-методичної та інформаційної літератури.

- Рівність умов для кожного здобувача вищої освіти щодо його всебічного розвитку та реалізації його здібностей.

e8d6ca76-feeb-4974-abe1-75887f9f7337 2
IMG_2577 2

Освіта за Європейськими стандартами

Харківський інститут медицини та біомедичних наук є єдиним приватний медичним закладом вищої освіти, який має міжнародну акредитацію освітньої програми ''Медицина''.

Дізнайся більше у розділі Ліцензування та Акредитація.

Клінічні бази

Важливим аспектом функціонування медичного навчального закладу є наявність клінічних баз практики, де студенти вивчатимуть клінічні дисципліни. Навчальні та клінічні бази кафедр інституту розташовані на власних та орендованих площах клінічних баз міста та науково-дослідних інститутів, а саме:

1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ДОКТОР АЛЕКС''

61057, м. Харків, вул. Воробйова, 4

2. ДЕРЖАВНА УСТАНОВА ''ІНСТИТУТ МЕДИЧНОЇ РАДІОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ ІМ. С. П. ГРИГОРЬЄВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ''

61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 82

3. КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ''ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ''

61058, м. Харків, просп. Незалежності, 13

4. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНІЙ ЦЕНТР ЗАГОТІВЛІ ТА ПЕРЕРОБКИ ПЛАЗМИ ''ХАРКІВ-ПЛАЗМА''

61054, м. Харків, вул. Академіка Павлова, 271

5. КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА № 1 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

61057, м. Харків, вул. Пушкінська, 11/13

6. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ФОРТУНА''

61013, м. Харків, вул. Шевченка, 133

7. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ПСЛ''

61013, м. Харків, просп. Московський, 41

8. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ФК МАГНОЛІЯ''

61000, м. Харків, вул. Балакірєва, 17-А

61000, м. Харків, вул. Альошина, 37

9. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ЛЕДА''

61082, м. Харків, вул. Валентинівська, 18-Д

Інститут активно працює над розширенням кола своїх партнерів та обов’язково забезпечуватиме своїх здобувачів гідними умовами практичного навчання.

257846211_667204454663818_5967583484609711579_n

КОНТИНГЕНТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ХІМБН

Ліцензований обсяг за Освітьною програмою ”Медицина” складає 300 осіб на рік.

Актуальний контингент ХІМБН.