value

Клінічні бази

viber_image_2021-10-29_18-18-47-540

Основна мета:

Висококваліфікований викладацько-професорський склад, індивідуальний підхід до кожного здобувача вищої освіти, добра матеріально-технічна база, використання сучасних новітніх освітніх технологій, що забезпечують високу якість медичної освіти у Харківському інституті медицини та міобедичних наук.

Підготовка висококваліфікованих фахівців для системи охорони здоров'я України і світу завдяки надання якісних освітніх послуг, дотримання високих стандартів у викладанні, науковій і професійній діяльності.

Створення для здобувачів вищої освіти умов для саморозвитку і самореалізації, що є запорукою формування високоосвічених, вільних, демократичних і свідомих людей.

Освітня діяльність ХІМБН реалізується з дотриманням наступних принципів:

- Гарантована висока якість, яка забезпечує конкурентоспроможность.

- Активний синтез процесів навчання, лікувальної та науково-дослідної роботи.

- Узгодженість освітньо-професійної програми із міжнародними класифікаціями та стандартами вищої медичної освіти.

- Партнерський взаємозв’язок із українськими та закордонними освітніми, науковими закладами та установами.

- Вільний доступ до книжкового фонду наукової, навчально-методичної та інформаційної літератури.

- Рівність умов для кожного здобувача вищої освіти щодо його всебічного розвитку та реалізації його здібностей.

e8d6ca76-feeb-4974-abe1-75887f9f7337 2
IMG_2577 2

Освіта за Європейськими стандартами

Харківський інститут медицини та біомедичних наук є єдиним приватний медичним закладом вищої освіти, який має міжнародну акредитацію освітньої програми ''Медицина''.

Дізнайся більше у розділі Ліцензування та Акредитація.

Клінічні бази

Важливим аспектом функціонування медичного навчального закладу є наявність клінічних баз практики, де студенти вивчатимуть клінічні дисципліни. Навчальні та клінічні бази кафедр інституту розташовані на власних та орендованих площах клінічних баз міста та науково-дослідних інститутів, а саме:

1) Харківська міська лікарня №13 (Проспект Гагаріна, 137).

2) Харківська студентська лікарня №20 (вул. Дарвіна, 10).

3) Приватна лікарня “Доктор Алекс” (вул. Воробйова, 4).

4) Медико-санітарна частина №13 (пр-т. Академіка Курчатова, 29).

Інститут активно працює над розширенням кола своїх партнерів та обов’язково забезпечуватиме своїх здобувачів гідними умовами практичного навчання.

257846211_667204454663818_5967583484609711579_n