Життя в Харкові

Харків – друге за величиною та одне з найбезпечніших міст України.
Харків відомий як студентська столиця, місто є домівкою для понад 30 закладів вищої освіти та більш ніж 20 000 іноземних студентів, що робить Харків землею безмежних можливостей для здобувачів вищої освіти будь-якої спеціалізації.
Харків має одну з найпрогресивніших економік в Україні, що забезпечує високий рівень життя городян та гостей міста.
Харків розташований у північно-східній частині України і завдяки своєму розташуванню є великим економічним, освітнім та культурним центром. Харків офіційно визнано одним з найбільш комфортних міст для життя в країні.
Місто Харків - адміністративний центр історико-географічної області України, за якою закріпилася назва «Слобожанщина».
Площа сучасного Харкова перевищує 300 кв. км, а населення становить 1 млн 450 тис. чол. Територія міста - це горбиста рівнина з долинами, ярами та ін. Клімат - помірно-континентальний: середньорічна температура повітря +6,90, найхолодніший місяць у році - січень (-6,10), найтепліший - липень (+20,50 ).

Інфраструктура

Відмітна риса Харкова – це просторі площі, серед яких найбільша в Україні і одна з найбільших Європі – Площа Свободи. Вона і справді величезна. Тут регулярно проходять концерти, флешмоби, фестивалі і спортивні змагання. Щозими на площі красуються новорічна ялинка, казкове містечко і безкоштовний каток під відкритим небом. У 2008 на цій площі легендарну групу Queen наживо почуло і побачило рекордне за всю історію групи число людей – понад 300 000 осіб.

Сполучення між різними частинами міста забезпечують тролейбуси, трамваї, маршрутки, комфортабельні автобуси та три гілки метро. В транспорті впроваджена система електронних квитків. Дорога громадським транспортом навіть з віддалених куточків до центру, залізничного вокзалу, автовокзалу та аеропорту займає не більше 40 хвилин.

Міжміське і міжнародне сполучення

Поїздами за одну ніч з Харкова можна дістатися до будь-якої точки країни.
Харківський аеропорт – найбільший в Східній Україні, його пасажиропотік складає біля 1 млн пасажирів. Тут здійснюють польоти такі авіакомпанії, як “МАУ”, Turkish Airlines, Pegasus Airlines, LOT, Belavia, AZUR air Ukraine, Bravo Airways, Ellinair, UmAir, Wizz Air, Yanair. Сучасний компактний аерохаб з доступними цінами на послуги, зарядками для електромобілів і довгостроковою стоянкою для машин в 2016 році увійшов до списку кращих європейських аеропортів за версією міжнародної ради ACI EUROPE.
online-learning

Президент онлайн

online-course

Освітній портал

timetable

Розклад занять

Головний кампус