Матеріально-технічна база Інституту

img_9889-1

Головний кампус

Наш прекрасний головний кампус, розташований в історичному центрі міста, за декілька хвилин ходьби від основних визначних місць Харкова, включаючи бібліотеки, музеї, парки, торгові центри тощо. Харків енергійний та привабливий, відомий як місто студентів та молоді. Студенти Інституту навчаються в унікальному академічному середовищі з великою кількістю навчальних закладів, розташованих навколо, що дозволяє студентам не тільки збагачуватися науковим середовищем, але й мати безліч можливостей для добробуту. Теоретичне навчання відбувається у приміщеннях головного кампусу та іншіх навчальних корпусах. Навчальні кімнати та лекційні зали облаштовано Wi-Fi, сучасними відео-системами, комп’ютерами, та мультимедійною апаратурою. Інститут створює всі необхідні умови для підготовки медичних спеціалістів європейського рівню.

Асоційовані клініки

Практичне навчання здобувачів Інституту проводиться на клінічних базах, які відносяться до провідних лікувально-профілактичних та науково-дослідних установ Харкова та у стаціонарних лікарнях, де здобувачі мають можливість оглянути хворих, попрактикуватися на діагностичній апаратурі. Навчання біля ліжка пацієнта у палатах відбувається з дотриманням професійних етичних стандартів під керівництвом досвідченого лікаря, який працює в ХІМБН. Одночасно з одним пацієнтом можуть працювати не більше двох здобувачів. На заняттях здобувачі оволодівають навичками кліничної роботи, проводять клінічні огляди, інтерв’ювання пацієнтів, ознайомлюються з медичною документацією та правилами її заповнення, опановують роботу на сучасному медичному обладнанні. Уся клінічна робота проводиться відповідно стандартів надання медичної допомоги.
IMG_8636

Перелік клінічних баз

1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ДОКТОР АЛЕКС''

61057, м. Харків, вул. Воробйова, 4

2. ДЕРЖАВНА УСТАНОВА ''ІНСТИТУТ МЕДИЧНОЇ РАДІОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ ІМ. С. П. ГРИГОРЬЄВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ''

61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 82

3. КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ''ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ''

61058, м. Харків, просп. Незалежності, 13

4. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНІЙ ЦЕНТР ЗАГОТІВЛІ ТА ПЕРЕРОБКИ ПЛАЗМИ ''ХАРКІВ-ПЛАЗМА''

61054, м. Харків, вул. Академіка Павлова, 271

5. КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА № 1 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

61057, м. Харків, вул. Пушкінська, 11/13

6. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ФОРТУНА''

61013, м. Харків, вул. Шевченка, 133

7. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ПСЛ''

61013, м. Харків, просп. Московський, 41

8. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ФК МАГНОЛІЯ''

61000, м. Харків, вул. Балакірєва, 17-А

61000, м. Харків, вул. Альошина, 37

9. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ЛЕДА''

61082, м. Харків, вул. Валентинівська, 18-Д