IMG_2491

Освітній простір для спорту та дозвілля

Харківський інститут медицини та біомедичних наук прагне підтримувати безпечне та надійне середовище. На задньому дворі головного кампусу ми маємо вільний простір, який є активною і рекреаційною (спортивною) зоною, розташованою в центрі Харкова, до якої легко дістатися з більшості варіантів громадського транспорту. Здобувачі та викладачі використовують його для перерви, неформальної роботи та спілкування. Крім того, ми пропонуємо різні розважальні заходи, такі як барбекю вечірки, вечори кіно та національні культурні заходи. Ці заходи дозволяють здобувачам та членам громади об’єднатися та ознайомитись із світовою культурою. Міжкультурний центр проводить різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб допомогти студентам познайомитись з іншими людьми та встановити зв’язок із інститутською спільнотою.

Спортивні споруди

Спортивна та фізична активність інституту продовжує розвиватися і розглядається як важлива частина досвіду здобувачів. Незалежно від того, є наш здобувач випадковим відвідувачем спортзалу чи елітним спортсменом, інститут пропонує деякі найкращі спортивні споруди та послуги підтримки.

У нашому KHIM Urban Space та сусідніх спортивних клубах є приміщення для проведення повного спектру традиційних видів спорту, таких як футбол, баскетбол, нетбол, бадмінтон, крикет, настільний теніс та дартс. Крім того, є можливість взяти участь у широкому діапазоні «способу життя» або занять фітнесом, від зумби до пілатесу та тренувань у сучасно оснащених тренажерних залах.

Інститут забезпечує програми діяльності (наприклад, класи відпочинку) та послуги (наприклад, фізіотерапію), а також підтримує студентські спортивні клуби різними способами.

IMG_2491