Освітній простір для спорту та дозвілля

ХІМБН підтримує безпечне та надійне середовище для фізичного та інтелектуального розвитку. Тому позаду головного кампусу розташований вільний простір для активного розвитку та проведення безпечного дозвілля. Простір є легкодоступним для здобувачів та співробітників, тому у будь-який час вони мають змогу не тільки корисно провести час, а й відпочити на перерві чи неформально поспілкуватися.
Також даний простір є багатофункційним та мобільним, окрім спортивних площадок є зона відпочинку та дозвілля, котра активно використовується здобувачами особливо в теплі пори року для проведення різноманітних заходів: від барбекю вечірок та вечірніх переглядів кіно до національних культурних заходів та руханок. Такі заходи обʼєднують здобувачів, допомагають відпочити та дізнатися про інші культури та традиції.
Частою традицієї стало проведення вечорів кіно, де здобувачі попередньо обирають фільми або кіно, переглядають його у вечірній час, а потім неформально та невимушено обговорюють та діляться своїми враженнями.
Робота Міжкультурного центру пропонує різноманітні заходи, спрямовані на кращу адаптацію іноземних здобувачів, їх знайомство з іншими та встановлення звʼязку з інститутською спільнотою.

Спортивні споруди

Спортивна та фізична активність інституту продовжує розвиватися і розглядається як важлива частина досвіду здобувачів. Незалежно від того, є наш здобувач випадковим відвідувачем спортзалу чи елітним спортсменом, інститут пропонує деякі найкращі спортивні споруди та послуги підтримки.

На території Інституту створені всі можливості для якісних тренувань. Спортивний дозвіл в ХІМБН реалізується через низку заходів та структурних елементів, спрямованих на залучення студентів до активного способу життя та розвитку фізичної культури. Основні складові реалізації спортивного дозвілля включають:

Спортивні секції та клуби

 • Організація спортивних секцій серед найпопулярніших видів спорту:футбол, баскетбол, нетбол, бадмінтон, крикет, настільний теніс та дартс , де здобувачі освіти та співробітники можуть розвивати та підвищувати свої спортивні навички.
 • В KHIM Urban Space та сусідніх спортивних клубах є сучасно обладнані тренажерні зали та приміщення,  які забезпечують додаткові можливості для занять спортом та  участі у змаганнях. 

Фізкультурно-оздоровчі заходи

 • Регулярні фізичні заняття та тренування, які включені в навчальну програму.
 • Проведення оздоровчих заходів, таких як пробіжки, зарядка, фітнес-заняття та руханки в спортивному просторі Інституту.

Спортивні змагання та турніри:

 • Організація внутрішньо студентських змагань між здобувачами різних курсів.
 • Участь у міжвузівських змаганнях та спортивних фестивалях.

Підтримка здорового способу життя:

 • Проведення лекцій та семінарів про важливість фізичної активності і здорового харчування.
 • Консультації з тренерами та спортивними лікарями.

Спортивні табори та виїзні заходи:

 • Організація літніх та зимових спортивних таборів.
 • Проведення виїзних змагань та турнірів на природі.

Підтримка студентського спорту на рівні адміністрації ХІМБН:

 • Фінансування спортивних заходів та секцій.
 • Заохочення здобувачів до участі у спортивних подіях через нагороди.

Ці заходи створюють комплексну систему, яка сприяє розвитку спортивної культури серед здобувачів та співробітників Інституту і забезпечує умови для їх фізичного та морального зростання.