Кафедра соціально-гуманітарних та біомедичних дисциплін

Завідувачка кафедри

ДЕГТЯРЬОВА Оксана Валеріївна,

завідувачка кафедри, кандидат медичних наук, доцент

oksana.dehtiariova@khim.edu.ua

Трудовий шлях. У  2000 році закінчила  Харківський державний медичний університет, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря. З 2001 р. по 2003 р. була лікарем-інтерном, а згодом клінічним-ординатором на кафедрі госпітальної терапії та клінічної фармакології Харківський державний медичний університет. З 2003 року працювала лікарем-терапевтом. З 2003р. по 2006 р. працювала в аспірантурі у відділені гострого інфаркту міокарду ДУ «Інститут терапії ім. Л.Т. Малої Академії медичних наук України», де в подальшому працювала молодшим науковим співробітником до 2011 року. У 2009 році захистила дисертаційну роботу «Клініко-діагностичне значення неоптерину у хворих на гострий коронарний синдром» та отримала ступінь кандидата медичних наук рішенням спеціалізованої вченої ради Харківського національного медичного університету. У 2010 р. здобула кваліфікацію лікаря-кардіолога. З 2011 р. по 2016 р . працювала асистентом, а з 2016 року по 2019 рік –  на посаді доцентом кафедри анатомії людини медичного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

У 2021 році здобула звання доцента кафедри соціально – гуманітарних та біомедичних дисциплін Приватного закладу вищої освіти «Харківський інститут медицини та біомедичних наук».  В  2021 р. отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки» у Національному фармацевтичному університеті. З 2022 року – завідувачка кафедри  соціально – гуманітарних та біомедичних дисциплін Приватного закладу вищої освіти «Харківський інститут медицини та біомедичних наук». У 2019 році пройшла міжнародне вузькопрофільне стажування в Медичному Університеті м. Люблін, Польща.
Участь у роботі громадських організацій. Членкиня Центру українсько-європейського наукового співробітництва. Членкиня ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян».
Основні напрямки наукової діяльності. Вивчення індивідуальної анатомічної мінливості серця.
Публікації. Має 31 наукову роботу, які опубліковані як у вітчизняних так і в міжнародних рецензованих фахових виданнях. 6 навчально-методичних робіт. 1 патент на винахід.

Склад кафедри:

БРЕЧКА Наталія Михайлівна,

доктор біологічних наук, професор, старший науковий співробітник

natalia.brechka@khim.edu.ua

ВОЛКОВОЙ Валерій Аркадійович,

доктор медичних наук, професор

valerii.volkovoi@khim.edu.ua

СТРИЖАЧЕНКО Олександр Володимирович,

доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент Академії наук прикладної радіоелектроніки

oleksandr.stryzhanchenko@khim.edu.ua

РОГОВА Тетяна Володимирівна,