Унікальний проєкт, який дає можливість повноцінної клінічної підготовки здобувачів освіти, реалізовано командою нашого Інституту. Центр призначений для комплексного та інноваційного практичного навчання, включаючи клінічні ротації, і відіграє важливу роль у подоланні розриву між теоретичним навчанням і практичною клінічною підготовкою для студентів-медиків.

В центрі клінічної підготовки ХІМБН у Румунії дві основні складові:

• Центр симуляційного навчання:
Сучасний простір, де студенти проводять практичні заняття з нашими досвідченими викладачами з використанням різноманітного симуляційного обладнання та новітніх технології. Така навчальна база дозволяє студентам розвивати важливі клінічні навички в контрольованих умовах.

• Партнерство з румунськими лікарнями:
Студенти матимуть унікальну можливість отримати практичний досвід в сучасних закладах охорони здоровʼя. Під наглядом викладачів ХІМБН, наставників та персоналу лікарні, здобувачі вищої освіти вдосконалять свої практичні навички та адаптуються до реального середовища клініки.

Ми впевнені, що завдяки цьому проєкту ми зможемо створити винятковий освітній досвід для майбутніх медичних фахівців, водночас сприяючи подальшому розвитку медичної освіти та практики.

Основні принципи функціонування Центру клінічної підготовки:
• Сучасне обладнання: Центр симуляційного навчання обладнаний найсучаснішим симуляційним та демонстраційним обладнанням, включаючи реалістичні моделі та системи, що дозволяє студентам відпрацьовувати широкий спектр медичних маніпуляцій у безпечному, безризиковому середовищі.
• Спільне навчання: Центр клінічної підготовки сприяє командній роботі, дозволяючи студентам і медичним фахівцям працювати разом у міждисциплінарних командах.
• Партнерство з провідними медичними установами: Наша співпраця з лікарнями та іншими медичними установами забезпечує студентам навчання за найсучаснішими стандартами. Така взаємодія також є можливістю для подальшого працевлаштування в одну з партнерських лікарень після завершення навчання.
• Практичний досвід: Наші студенти отримують доступ до різноманітних клінічних умов, де вони проходять практичне навчання з реальними пацієнтами під керівництвом викладачів ХІМБН та персоналу лікарень. Цей цінний досвід підвищує впевненість і компетентність студентів та спрощує подальше професійну інтеграцію в закладі охорони здоров’я.
• Безпечне місце для навчання: Розташування клінічного центру в Румунії забезпечує безпечне навчальне середовище для студентів, що особливо важливо в нинішніх умовах та дозволяє продовжувати навчання без перешкод, зосереджуючи увагу на отриманні практичного досвіду, необхідного для їхнього майбутнього професійного розвитку.
• Якісне очне навчання: Під час свого навчання студенти братимуть участь виключно в очному, практичному навчанні, без запланованих онлайн-занять. Це гарантує, що здобувачі вищої освіти будуть повністю занурені у свою практичну підготовку, максимізуючи свій навчальний потенціал у реальних умовах.

Медична освіта ХІМБН стає ще доступнішою та якіснішою для наших студентів завдяки реалізації проєкту Центру клінічної підготовки в Румунії та надає унікальну можливість вдосконалити практичні навички здобувачам вищої освіти.