Міжнародне визнання

Для того, щоб наші дипломи визнавалися в інших країнах світу, Україна підписала міжнародні конвенції та двосторонні угоди з багатьма країнами про еквівалентність документів про освіту та вчених звань. Так, Україна є членом Гаазької конвенції про спрощену процедуру легалізації документів, а також Лісабонської конвенції про визнання кваліфікацій вищої освіти в Європейському регіоні.
Лісабонську конвенцію разом з Україною підписали ще 44 країни Європи. Згодом до неї долучилися Австралія, Білорусь, Ізраїль, Казахстан, Канада та США. Щоправда, Канада та США поки не ратифікували конвенцію.
Згідно з Лісабонською конвенцією, в 55 країнах була створена Європейська мережа національних інформаційних центрів з академічного визнання й мобільності (ENIC – NARIC Network). Із 2011 року Національний інформаційний центр академічної мобільності працює в Україні.
Мережа міжнародних центрів обмінюється інформацією щодо політики та практики національного визнання іноземних кваліфікацій, національної системи освіти та навчання за кордоном. Серед іншого, там допомагають пришвидшити процедуру визнання документів про освіту.

Міжнародна акредитація

Освітня програма ”Медицина” має міжнародну акредитацію Німецької Акредитаційної агенції у галузях охорони здоров’я та суспільних наук. Наявність міжнародної акредитації, що веріфікована Національним Агенством із забезепечення якості вищої освіти України підтверджує, що у ХІМБН навчають якісно та згідно з кращими світовими стандартами та практиками.

online-learning

Президент онлайн

online-course

Освітній портал

timetable

Розклад занять

TRANSPORTATION