Без рубрики

На старт! Увага! Run!

А ви знаєте, що Київський медичний університет майже ровесник незалежної України? 30-річчя незалежності України ми святкуємо цього року, а вже в наступному, 2022 році, Київський медичний університет відзначатиме свою 30-річницю від дня заснування. З нагоди цих визначних подій запрошуємо вас взяти участь в марафоні “I CAN DO IT”.

Мета марафону – реалізація підходу до змагального спорту, в якому головним стимулом для участі є радість перемоги над собою і почуття єдності, що виникає в результаті спільних зусиль.

Марафон “I CAN DO IT” відбудеться для спільноти, яка оточує наш університет. Ми радо запрошуємо студентів, викладачів, абітурієнтів, наших партнерів і гостей до участі у крутій спортивній події, яку ми будемо проводити щорічно, вона стане нашою доброю традицією та внеском в розбудову екологічного ставлення до свого здоров’я та фізичної форми. Також до нашого марафону долучаться зіркові гості, але поки що ми не називаємо імен.

Також за тиждень до забігу ми розпочнемо марафон корисних звичок-короткі та легкі кроки, які кожен з вас може робити вже зараз, щоб почуватися краще та комфортніше.

І ще одна крута новина! Три переможці забігу – абітурієнти 2021 року вступу отримають ЗНИЖКИ НА НАВЧАННЯ!!

Марафон відбудеться 14 серпня 2021 року у Парку партизанської слави, реєстрація в 09:00, початок забігу в 10:00, дистанція 3 км. Всі учасники отримають круті подарунки!

До зустрічі!

Реєстрація на участь у пробігу тут.

Зареєстровані учасники отримають детальну інформацію щодо марафону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *